Tuula Palaste, puheenjohtaja, tuula.palaste(at)iki.fi, p. 050 585 1332

Sirpa Pääsky, varapuheenjohtaja, sirpa.paasky(at)pp.inet.fi

Helena Alkula, sihteeri, helena.alkula(at)gmail.com, p. 040 747 4826

Rea Anner, rea.anner(at)gmail.com, p. 050 556 9783

Martin Bunders, martin.bunders(at)welho.com, p. 041 442 3221

Tarja Djateu,  tdjateu(at)gmail.com

Sinikka Harpf, kokousemäntä, leila.harpf(at)saunalahti.fi, p. 040 500 3843

Aurora Heickell, Katajanokan Kaiku -lehden vastaava toimittaja, aurora.heickell(at)gmail.com

Anita Higgins, maarit.higgins(at)gmail.com

Kimmo Hyvärinen, ympäristöasiat, kimmo.hyvarinen(at)kolumbus.fi, p. 73112527

Marja Karppanen, kulttuuritoimikunta, studiokarppanen(at)gmail.com, p. 040 527 2068

Kati Laasonen, jäsenasiat, kati.laasonen(at)gmail.com

Erkki Leimu, Katajanokan Kaiku -lehden ilmoitukset, p. 045 1341439, erkki.leimu(at)welho.com

Aarno Teittinen, aarno.teittinen(at)tarkka.fi

Kirsti Tolvanen, urheilutoimikunta, kirsti.tolvanen(at)welho.com

Irmeli Wallden-Paulig, irmeli.wp(at)gmail.com

katajanokkaseura lordijaleidit

Kuvassa: Rea Anner, Mr. Lordi, Kirsti Tolvanen, Sinikka Harpf ja Helena Alkula.

 

Katajanokkaseuran johtokunta 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuvassa: Martin Bunders, Arno Teittinen, Erkki Leimu, Aurora Heickell, Kirsti Tolvanen, Rea Anner,  Sinikka Harpf, Tuula Palaste-Eerola, Sirpa Pääsky, Marja Karppanen, Tarja Djateu, Irmeli Walden-Paulig, Kati Laasonen, Anita Higgins, Helena Alkula

 

Joomla templates by a4joomla